Banyak yang suka rumput palsu. Di samping sikap mesra alam yang tidak memerlukan air, tekstur dan penampilannya bertambah baik. Banyak pemain bola sepak baru-baru ini mengatakan mereka suka bermain di rumput buatan lebih daripada rumput semulajadi. Bukan sahaja bola melantun dengan betul, tidak ada lumpur, tiada rompih, dan tiada alahan kulit gatal.
| Warna | Hijau |
| Kadar jahitan | 160 jahitan / m |
| Tolok | 5/8 inci |
| Ketumpatan | 10080 |
| Ketinggian longgokan | 50mm |
| Pakej | Pakej roll |
| Lebar roll | 2m / 4m |
| Panjang roll | 25m |








Q: Adakah anda pengeluar atau syarikat perdagangan?
A: Kami pengeluar khusus dalam rumput tiruan, kami menghasilkan bahan mentah oleh diri kita sendiri dan produk kami adalah popular di seluruh dunia.
S: Bagaimana dengan kualiti produk anda?
A: Produk kami lulus ujian anti-UV 3000h, ujian RoHS, ujian memakai ujian dan kalis api 50000 kali.
Q: Pesanan minimum kuantiti?
A: 500 meter persegi.
S: Bagaimana pula dengan masa pendahuluan?
A: Contoh memerlukan 30 hari, keperluan pengeluaran besar-besaran 20 hari.
Q: Berapa banyak jenis rumput tiruan yang boleh anda berikan?
J: Kami boleh menyediakan rumput tiruan untuk landskap, rumput luaran untuk jubin sukan dan rumput.
Q: Apakah pelabuhan FOB anda?
A: pelabuhan Shanghai.
Cool tags: rumput luar, China, pengeluar, pembekal, kilang, borong, harga, kos













