Ini 3 nada rumput sintetik buatan Cina dengan pakej roll, produk ini sangat mudah dipasang, yang boleh menjadikan rumah anda penuh dengan suasana semulajadi, dan menjadi istimewa berbanding dengan rumah orang lain, juga bahan keselamatan tidak akan menyakiti anak-anak dan haiwan kesayangan anda, ia adalah penyelesaian terbaik untuk hiasan rumah anda.
| Warna | 3 nada |
| Ketinggian tiang | 30 mm |
| Tolok | 3/8 |
| jahitan | 180 |
| Ketumpatan | 18900 |
| Backing | PP + Net + Sbr LaTeX |
| Masa penghantaran | 15-20 hari selepas deposit |
| Lebar roll | 2m atau 4m atau disesuaikan |
| Panjang roll | 25m atau disesuaikan |








Q: Adakah anda pengeluar atau syarikat perdagangan?
A: Kami pengeluar khusus dalam rumput tiruan, kami menghasilkan bahan mentah oleh diri kita sendiri dan produk kami adalah popular di seluruh dunia.
S: Bagaimana dengan kualiti produk anda?
A: Produk kami melepasi ujian anti-UV 3000h, ujian RoHS, ujian memakai ujian dan kalis api 5000 kali.
Q: Pesanan minimum kuantiti?
A: 500 meter persegi.
S: Bagaimana pula dengan masa pendahuluan?
A: Contoh memerlukan 30 hari, keperluan pengeluaran besar-besaran 20 hari.
Q: Berapa banyak jenis rumput tiruan yang boleh anda berikan?
A: Kami boleh menyediakan rumput tiruan untuk landskap, sukan dan jubin rumput.
Q: Apakah pelabuhan FOB anda?
A: pelabuhan Shanghai.
Cool tags: 3 nada kepadatan tinggi mudah untuk memasang roll rumput tiruan untuk lanskap, China, pengeluar, pembekal, kilang, borong, harga, kos














