Jika anda mencari sesuatu yang berbeza dalam landskap anda, rumput hiasan tidak boleh ditebang untuk pelbagai dan fleksibiliti.JiangSen tiruan rumput sintetik rumput boleh membantu anda banyak untuk landskap taman dengan kualiti yang tinggi dan hayat berguna yang panjang.
| Ketinggian longgokan | 50mm |
| Warna | Hijau & coklat |
| Jahit | 180 / m |
| Tolok | 3/8 inci |
| Ketumpatan | 18900 |
| Pakej | pakej roll |
| Lebar roll | 2m / 4m |
| Panjang roll | 25m |


Q: Adakah anda pengilang atau syarikat perdagangan?
A: Kami pengeluar khusus dalam rumput tiruan, kami menghasilkan bahan mentah oleh diri kita sendiri dan produk kami adalah popular di seluruh dunia.
S: Bagaimana dengan kualiti produk anda?
A: Produk kami melepasi ujian anti-UV 3000h, ujian RoHS, ujian memakai ujian dan kalis api 5000 kali.
Q: Pesanan minimum kuantiti?
A: 500 meter persegi.
Q: Bagaimana pula dengan waktu pendahuluan?
A: Contoh memerlukan 30 hari, keperluan pengeluaran besar-besaran 20 hari.
S: Berapa banyak jenis rumput buatan sintetik yang boleh anda berikan?
J: Kami boleh menyediakan rumput tiruan untuk landskap, sukan dan ubin rumput.
Q: Apakah pelabuhan FOB anda?
A: pelabuhan Shanghai.
Cool tags: tiruan rumput sintetik, China, pengeluar, pembekal, kilang, borong, harga, kos













