Tiada memotong. Tiada baja. Tiada air. Landskap JiangSen praktikal tanpa penyelenggaraan. Mereka akan membuat kesan pertama kepada setiap orang yang melawat halaman belakang rumah anda. Kami akan membuat kesan hebat dengan kualiti super dan perkhidmatan terbaik kami.
| Ketinggian longgokan | 50mm |
| Kadar jahitan | 180 jahitan / m |
| Tolok | 3/8 |
| Ketumpatan | 18900 |
| Warna | 4 nada |
| Pakej | Pakej roll |
| Lebar roll | 2m / 4m |
| Panjang roll | 25m |









Q: Adakah anda pengeluar atau syarikat perdagangan?
A: Kami pengeluar khusus dalam rumput tiruan, kami menghasilkan bahan mentah oleh diri kita sendiri dan produk kami adalah popular di seluruh dunia.
S: Bagaimana dengan kualiti produk anda?
A: Produk kami lulus ujian anti-UV 3000h, ujian RoHS, ujian memakai ujian dan kalis api 50000 kali.
Q: Pesanan minimum kuantiti?
A: 500 meter persegi.
S: Bagaimana pula dengan masa pendahuluan?
A: Contoh memerlukan 30 hari, keperluan pengeluaran besar-besaran 20 hari.
Q: Berapa banyak jenis rumput tiruan yang boleh anda berikan?
J: Kita boleh menyediakan persegi rumput palsu untuk lanskap, sukan dan ubin rumput.
Q: Apakah pelabuhan FOB anda?
A: pelabuhan Shanghai.
Cool tags: rumput palsu persegi, China, pengeluar, pembekal, kilang, borong, harga, kos













