Rumput hijau palsu adalah pilihan yang indah untuk kawasan tempat duduk belakang anda untuk anda dan rakan-rakan atau keluarga anda untuk menikmati! Nikmati makan tengah hari atau minum teh petang sambil menikmati keindahan di luar rumah! Dengan rumput buatan baru, halaman belakang anda dengan mudah boleh menjadi tren seterusnya mengganggu tempat! Selain itu, untuk ruang komersial, bayangkan peningkatan dalam perniagaan untuk restoran atau bar anda! Secara jujur, ini adalah salah satu idea reka bentuk landskap yang jelas yang boleh membuat perbezaan yang besar untuk ruang anda!
| Ketinggian longgokan | 40mm |
| Tolok | 3/8 inci |
| Kadar jahitan | 180 jahitan / m |
| Ketumpatan | 18900 |
| Warna | 4 nada |
| Pakej | pakej roll |
| Lebar roll | 25m |
| Panjang roll | 2m / 4m |









Q: Adakah anda pengeluar atau syarikat perdagangan?
A: Kami pengeluar khusus dalam rumput tiruan, kami menghasilkan bahan mentah oleh diri kita sendiri dan produk kami adalah popular di seluruh dunia.
S: Bagaimana dengan kualiti produk anda?
A: Produk kami lulus ujian anti-UV 3000h, ujian RoHS, ujian memakai ujian dan kalis api 50000 kali.
Q: Pesanan minimum kuantiti?
A: 500 meter persegi.
S: Bagaimana pula dengan masa pendahuluan?
A: Contoh memerlukan 30 hari, keperluan pengeluaran besar-besaran 20 hari.
Q: Berapa banyak jenis rumput tiruan yang boleh anda berikan?
J: Kita boleh menyediakan rumput hijau palsu untuk landskap, jubin sukan dan rumput.
Q: Apakah pelabuhan FOB anda?
A: pelabuhan Shanghai.
Cool tags: rumput hijau palsu, China, pengeluar, pembekal, kilang, borong, harga, kos













