Halaman depan rumput sintetik JiangSen menyediakan penyelesaian landskap mesra alam, untuk membantu anda menjimatkan air dan menghapuskan penggunaan racun makhluk perosak-sambil menikmati rumput yang indah. Rumput sintetik datang dalam pelbagai gaya dan warna hijau untuk menyediakan rumah dan pemilik perniagaan landskap semulajadi tanpa kerumitan penyelenggaraan rumput semulajadi. Rumput sintetik seperti rumput yang tahan lama dan rumput buatan kami akan memancarkan landskap atau rumput untuk tahun penggunaan dan keseronokan.
| Ketinggian longgokan | 50mm |
| Warna | 4 |
| Kadar jahitan | 180 |
| Tolok | 3/8 |
| Ketumpatan | 18900 |
| Pakej | Pakej roll |
| Lebar roll | 2m / 4m |
| Panjang roll | 25m |









Q: Adakah anda pengeluar atau syarikat perdagangan?
A: Kami pengeluar khusus dalam rumput tiruan, kami menghasilkan bahan mentah oleh diri kita sendiri dan produk kami adalah popular di seluruh dunia.
S: Bagaimana dengan kualiti produk anda?
A: Produk kami lulus ujian anti-UV 3000h, ujian RoHS, ujian memakai ujian dan kalis api 50000 kali.
Q: Pesanan minimum kuantiti?
A: 500 meter persegi.
S: Bagaimana pula dengan masa pendahuluan?
A: Contoh memerlukan 30 hari, keperluan pengeluaran besar-besaran 20 hari.
Q: Berapa banyak jenis rumput tiruan yang boleh anda berikan?
J: Kami boleh menyediakan halaman hadapan rumput sintetik untuk landskap, sukan dan ubin rumput.
Q: Apakah pelabuhan FOB anda?
A: pelabuhan Shanghai.
Cool tags: halaman depan rumput sintetik, China, pengeluar, pembekal, kilang, borong, harga, kos













