JiangSen permukaan tiruan untuk padang golf, meletakkan hijau di taman anda adalah mainan utama untuk anda dan keluarga anda untuk menikmati sepanjang tahun. Dengan ketumpatan tinggi dan ketahanan api yang baik, permukaan tiruan ini adalah pilihan terbaik untuk anda.
| Warna | Hijau |
| Ketinggian longgokan | 15mm |
| Tolok | 3/16 |
| Kadar jahitan | 300 |
| Ketumpatan | 63000 |
| Pakej | Pakej roll |
| Lebar roll | 2m / 4m |
| Panjang roll | 25m |







Q: Adakah anda pengilang atau syarikat perdagangan?
A: Kami pengeluar khusus dalam rumput tiruan, kami menghasilkan bahan mentah oleh diri kita sendiri dan produk kami adalah popular di seluruh dunia.
S: Bagaimana dengan kualiti produk anda?
A: Produk kami melepasi ujian anti-UV 3000h, ujian RoHS, ujian memakai ujian kalis api dan 50000 kali.
Q: Pesanan minimum kuantiti?
A: 500 meter persegi.
Q: Bagaimana pula dengan waktu pendahuluan?
A: Contoh memerlukan 30 hari, keperluan pengeluaran besar-besaran 20 hari.
Q: Berapa banyak jenis rumput tiruan yang boleh anda berikan?
J: Kami boleh menyediakan rumput tiruan untuk landskap, permukaan tiruan dan jubin rumput.
Q: Apakah pelabuhan FOB anda?
A: pelabuhan Shanghai.
Cool tags: permukaan tiruan, China, pengeluar, pembekal, kilang, borong, harga, kos














