JiangSen menawarkan rumput tiruan sintetik yang sesuai untuk pemain golf. Ia berfungsi dengan sempurna setiap kali, sayur-sayuran kami digunakan oleh profesional, amatur dan instruktur golf di seluruh dunia. Kami menyedari bahawa aspek yang paling penting dalam permainan adalah meletakkan. Itulah sebabnya kami meletakkan sayur-sayuran direka untuk menghasilkan amalan berorientasikan keputusan dan mengukuhkan mekanik asas meletakkan yang baik.
| Ketinggian longgokan | 10mm / 15mm |
| Warna | hijau |
| Kadar jahitan | 300 jahitan / m |
| Tolok | 3/16 |
| Ketumpatan | 63000 turfs / meter persegi |
| Pakej | Pakej roll |
| Lebar roll | 2m / 4m |
| Panjang roll | 25m |







Q: Adakah anda pengilang atau syarikat perdagangan?
A: Kami pengeluar khusus dalam rumput tiruan, kami menghasilkan bahan mentah oleh diri kita sendiri dan produk kami adalah popular di seluruh dunia.
S: Bagaimana dengan kualiti produk anda?
A: Produk kami melepasi ujian anti-UV 3000h, ujian RoHS, ujian memakai ujian dan kalis api 5000 kali.
Q: Pesanan minimum kuantiti?
A: 500 meter persegi.
Q: Bagaimana pula dengan waktu pendahuluan?
A: Contoh memerlukan 30 hari, keperluan pengeluaran besar-besaran 20 hari.
Q: Berapa banyak jenis rumput tiruan yang boleh anda berikan?
J: Kami boleh menyediakan rumput tiruan untuk landskap, rumput sintetik yang meletakkan jubin hijau dan rumput.
Q: Apakah pelabuhan FOB anda?
A: pelabuhan Shanghai.
Cool tags: rumput sintetik meletakkan hijau, China, pengeluar, pembekal, kilang, borong, harga, kos














