Dengan pelbagai gaya, warna dan permukaan untuk dipilih, JiangSen sintetik meletakkan hijau boleh mewujudkan persekitaran yang sempurna untuk mengamalkan permainan anda. Ini bukanlah permaidani golf mini biasa anda. Permukaan sintetik ini direka khusus untuk pemain yang serius. Dengan pelbagai gaya dan sokongan tiang, rumput tiruan JiangSen dapat meniru pelbagai keadaan dan situasi kehidupan sebenar yang anda dapati di mana-mana kursus di dunia.
| Warna | hijau |
| Ketinggian longgokan | 10mm |
| Kadar jahitan | 300 jahitan / m |
| Tolok | 3/8 inci |
| Ketumpatan | 63000 |
| Pakej | Pakej roll |
| Lebar roll | 2m / 4m |
| Panjang roll | 25m |









Q: Adakah anda pengeluar atau syarikat perdagangan?
A: Kami pengeluar khusus dalam rumput tiruan, kami menghasilkan bahan mentah oleh diri kita sendiri dan produk kami adalah popular di seluruh dunia.
S: Bagaimana dengan kualiti produk anda?
A: Produk kami lulus ujian anti-UV 3000h, ujian RoHS, ujian memakai ujian dan kalis api 50000 kali.
Q: Pesanan minimum kuantiti?
A: 500 meter persegi.
S: Bagaimana pula dengan masa pendahuluan?
A: Contoh memerlukan 30 hari, keperluan pengeluaran besar-besaran 20 hari.
Q: Berapa banyak jenis rumput tiruan yang boleh anda berikan?
J: Kami boleh menyediakan sintetik meletakkan hijau, rumput buatan untuk landskap, sukan dan ubin rumput.
Q: Apakah pelabuhan FOB anda?
A: pelabuhan Shanghai.
Cool tags: sintetik meletakkan hijau, China, pengeluar, pembekal, kilang, borong, harga, kos














