Permintaan untuk kemudahan yang lebih baik yang boleh digunakan sepanjang tahun telah membawa kepada pembangunan pelbagai permukaan sukan sintetik di mana rumput sintetik telah menjadi salah satu yang paling banyak digunakan dan diterima dengan baik. Peningkatan dramatik dalam bilangan gelanggang tenunan tiruan tiruan adalah bukti populariti permukaan dengan ramai pemain.
| Ketinggian longgokan | 10mm |
| Warna | Biru |
| Kadar jahitan | 240 jahitan / m |
| Tolok | 3/16 |
| Ketumpatan | 50400 turfs / meter persegi |
| Pakej | Pakej roll |
| Lebar roll | 2m / 4m |
| Panjang roll | 25m |


Q: Adakah anda pengilang atau syarikat perdagangan?
A: Kami pengeluar khusus dalam rumput tiruan, kami menghasilkan bahan mentah oleh diri kita sendiri dan produk kami adalah popular di seluruh dunia.
S: Bagaimana dengan kualiti produk anda?
A: Produk kami melepasi ujian anti-UV 3000h, ujian RoHS, ujian memakai ujian dan kalis api 5000 kali.
Q: Pesanan minimum kuantiti?
A: 500 meter persegi.
Q: Bagaimana pula dengan waktu pendahuluan?
A: Contoh memerlukan 30 hari, keperluan pengeluaran besar-besaran 20 hari.
Q: Berapa banyak jenis rumput tiruan yang boleh anda berikan?
J: Kami boleh menyediakan rumput tiruan untuk landskap, tenunan rumput tiruan dan jubin rumput.
Q: Apakah pelabuhan FOB anda?
A: pelabuhan Shanghai.
Cool tags: tenis turf, China, pengeluar, pembekal, kilang, borong, harga, kos














